O nas

LIDER to ośrodek szkoleniowy działający na terenie Krakowa. Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą instruktorską, która jest w stanie doskonale przygotować kursanta do jazdy po drogach i egzaminu państwowego. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań by utrzymać przyjemną atmosferę w trakcie zajęć teoretycznych i jazd. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, co zapewnia wysoką skuteczność szkolenia. Nasza szkoła stara się stale dostosowywać ofertę do wymagań obecnego rynku, w związku z czym proponujemy nie tylko standardowe kursy na prawo jazdy różnych kategorii, ale także zajęcia doszkalające oraz kursy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasz ośrodek powstał z zamiłowania do motoryzacji - jesteśmy tu dla Ciebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się na najlepszy kurs!

Lider. Ośrodek Szkolenia Kierowców

Osiedle Oświecenia 33
Kraków

Zobacz w Mapach Google

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

os. Oświecenia 33
31-636 Kraków


tel.kom.: 502 292 702

tel: 12 649 51 09 (od 8:00 do 22:00)

e-mail : biuro@lider.auto.pl

czynne: poniedziałek - piątek 15:00-17:00

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/vwebs/krakow/liderauto/lider.auto.pl/var/session) in Unknown on line 0