Prawo jazdy kategoria B - samochód osobowy

Umiejętność jazdy samochodem współcześnie jest już standardem - własne auto zapewnia nam komfort podczas podróży. Prawo jazdy kategorii B można uzyskać po ukończeniu kursu, który składa się z 30 godzin szkolenia teoretycznego i takiej samej liczby godzin szkolenia praktycznego. Kurs na prawo jazdy B w naszym ośrodku w Krakowie prowadzony jest przez doświadczonych szkoleniowców. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym, który pozwala ocenić, czy możesz zostać kierowcą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich, którzy chcą uzyskać prawo jazdy B.

Podsumowując, kurs kat B zawiera:

  • 30 godzin szkolenia teoretycznego w tym 4 godziny zajęć teoretycznych i ćwiczeń w zakresie udzielania pierwszej pomocy;
  • 30 godzin szkolenia praktycznego
  • egzamin wewnętrzny(część teoretyczna i praktyczna)

Szkolenie teoretyczne można rozpocząć w każdy WTOREK, ŚRODĘ i CZWARTEK.

Zajęcia prowadzone są cyklicznie (daje to możliwość uzupełnienia pominiętych zajęć).

Szkolenie praktyczne w zakresie prawo jazdy kategorii B odbywa się na samochodach HYUNDAI I20KIA RIO,HONDA JAZZ takich jak na egzaminie państwowym w MORD KRAKÓW.

Kurs można rozpocząć 3 mies. przed ukończeniem 18 roku życia i zdać egzamin państwowy już miesiąc przed 18-ką

Terminy jazd ustalane są indywidualnie.

SZKOLENIE TEORETYCZNE MOŻESZ TEŻ PRZEPROWADZIĆ SAMODZIELNIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU I PO ZDANIU EGZAMINU TEORETYCZNEGO W MORD ZGŁASZASZ SIĘ DO NAS NA 4 GODZ. Z PIERWSZEJ POMOCY I CZĘŚĆ PRAKTYCZNĄ(jazdy szkoleniowe)

W ramach kursu udostępniamy materiały szkoleniowe gratis - książkę zawierającą pytania testowe takie jak na egzaminie państwowym.

Lider. Ośrodek Szkolenia Kierowców

Osiedle Oświecenia 33
Kraków

Zobacz w Mapach Google

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER

os. Oświecenia 33
31-636 Kraków


tel.kom.: 502 292 702

tel: 12 649 51 09 (od 8:00 do 22:00)

e-mail : biuro@lider.auto.pl

czynne: poniedziałek - piątek 15:00-17:00

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/vwebs/krakow/liderauto/lider.auto.pl/var/session) in Unknown on line 0